Yöntem’in Dünyası

Yöntem GıdaYöntem gıda, çalışma disipliniyle özdeşleşen yeni, taze anlamına gelen Cedid isimli markasıyla toptan kuruyemiş, yaş yemiş ve hurma ürünleriyle 2002 yılında tüketicileriyle buluştu. Türkiyenin çeşitli bölgelerinden en taze şekilde elde ettiği ürünlerini tüketicileri ile buluşturan cedid kuruyemiş kavrulmuş ürünlerini de Türk damak tadına uygun bir şekilde harmanlayarak kuruyemiş severlere sunmaktadır.. .

Cedid kuruyemiş çeşitlilik, sağlıklı ve tazelik gibi önemli kavramların yanında hizmet şekline de önem vermektedir ve servis araçlarıyla da İstanbul başta olmak üzere çevre şehirlere kuruyemiş, Yaş yemiş ve Hurma sevkiyatları yapmaktadır. Yöntem Gıda Cedid markası ile yılın 12 ayında kuruyemiş ve yaş yemiş hizmeti verirken ramazan ayında da ithal ettiği çeşitli hurma ürünlerini sunmaktadır. Kısaca Cedid Kuruyemiş; müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya özen gösteren, bununla beraber yüksek kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı prensip edinmiş bir kuruyemiş markasıdır

MisyonumuzYöntem Gıda Cedid markası ile toptan kuruyemiş, yaş yemiş ve hurma sektöründe tüketicilerine sağlık güvenceli, kaliteli ve lezzetli ürünler sunar.

VizyonumuzKuruyemiş, yaş yemiş ve hurma sektöründe yenilikçi adımlarla rakiplerinden farklılaşarak güvenilir, taze ve lezzetli ürünlerde akla gelen öncü marka olmak.

 

Değerlerimizİnsan Sağlığının önceliğine, Müşteri memnuniyetine, Dürüst ve adil davranmaya, Verimliliğe & Yeniliğe inanır ve özen gösteririz.


Bizimle İletişime Geçin